Budowa stoisk targowych

O sukcesie na targach decyduje mnóstwo czynników. Jednym z nich jest na pewno sposób zaprezentowania oferty, a więc stoisko targowe. Spójna aranżacja, użyteczność, oświetlenie i nowoczesne technologie to elementy jakimi cechują się przygotowane przez nas stoiska podczas targów MTP Okulistyka 2016 w Poznaniu oraz na targach branży flotowej Fleet Market 2016 w Warszawie.

Stoisko dla firmy Paris Optique na poznańskich targach to klasyka połączona z nowoczesnością. Konstrukcja z polerowanego aluminium zestawiona z designerskimi meblami oraz dużą ilością światła tworzyła niepowtarzalny klimat. A nietypowa atrakcja jaką była degustacja piw świata sprzyjała nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

Dla firmy Masterlease zaprojektowaliśmy stoisko, które wyglądem oraz budową wpisuje się w charakterystykę rynku motoryzacyjnego. Lekka konstrukcja oparta na aluminium, podświetlane ścianki oraz minimalistyczne nowoczesne meble. Dopełnieniem całości byłą atrakcja w postaci możliwości zatopienia się w świecie wirtualnej rzeczywistości poprzez system HTC Vive.