Display_thumb_20230609_132315

Jędrzej Popielarz

General Manager

Rodowity poznaniak, absolwent Wydziału Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trener CrossFit LVL 1 oraz instruktor narciarstwa, nurkowania i pierwszej pomocy przedmedycznej. Założyciel firmy Flow events, w której odpowiada za kontakt z klientem, przygotowywanie projektów oraz ich koordynację. Najlepiej można go podsumować słowami: „W małym ciele wielki duch”. Prywatnie szczęśliwy tata Julki, Janka i Matyldy.

Display_thumb_piotr_-_foto

Piotr Karmowski

Incentive Travel Manager

Od najmłodszych lat związany z Poznaniem. Absolwent Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Od 8 lat zawodowo związany z turystyką, która była i jest jego ogromną pasją. Uwielbia podróżować a szczególnym sentymentem darzy Bałkany. W firmie zajmuje się przygotowaniem programów imprez zarówno w Polsce jak i za granicą. Niepoprawny optymista. Prywatnie szczęśliwy tata Pawła.

Display_thumb_szymon

Szymon Kujawiak

Doktor nauk medycznych

Doktor nauk medycznych, absolwent Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu pracujący w Oddziale Ortopedii i Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu oraz w Poradni Sportowo-Lekarskiej. Instruktor tenisa ziemnego, pasjonat motocykli, snowboardu, wind- i kitesurfingu. W firmie odpowiada za markę Flow events AID. Prywatnie szczęśliwy tata trzech córeczek.